RękoDzielni - Forum u Maranty

miejsce spotkań miłośników robótek ręcznych wszelkich
i nie tylko...


Strona główna  • Mapa stron  • Księga gości  • Portal   Forum
Nasze ostatnie prace  • Kontakt z administratorem
• Aktualne losowania

Znalezionych wyników: 65
RękoDzielni - Forum u Maranty Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wełniany świat Ainer
ola160307

Odpowiedzi: 1043
Wyświetleń: 236689

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 03 Wrz, 2013 12:06   Temat: Wełniany świat Ainer
Obie tuniki sliczne,ale czarna mnie urzekla brawo
  Temat: zrobilam top
ola160307

Odpowiedzi: 17
Wyświetleń: 19294

PostForum: topy i bluzeczki   Wysłany: Pon 24 Cze, 2013 11:55   Temat: zrobilam top
Bardzo ladny brawo
  Temat: Szydełkowe różności Usia04 :)
ola160307

Odpowiedzi: 133
Wyświetleń: 42124

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 17 Cze, 2013 11:08   Temat: Szydełkowe różności Usia04 :)
Wszystko takie slicze,kolorowe brawo
  Temat: Grzewa - nowości str. 21
ola160307

Odpowiedzi: 515
Wyświetleń: 112996

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 11:59   Temat: Grzewa - nowości str. 21
Sweterek i tunika ,bardzo ladne brawo
  Temat: moje skromne prace-Aniela 41
ola160307

Odpowiedzi: 2051
Wyświetleń: 245068

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 13 Cze, 2013 11:30   Temat: moje skromne prace-Aniela 41
Bardzo ladny sweterek i sliczny kolorek brawo
  Temat: Maranta frywolitkuje
ola160307

Odpowiedzi: 1198
Wyświetleń: 394456

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Śro 22 Maj, 2013 16:20   Temat: Maranta frywolitkuje
Serweta jest cudna. uklon
  Temat: [szydełko] Sznurki Ani
ola160307

Odpowiedzi: 1967
Wyświetleń: 396941

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Śro 22 Maj, 2013 16:15   Temat: [szydełko] Sznurki Ani
A ja nysle,ze chyba siniak na czole.
  Temat: Różności dla dzieci
ola160307

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 218341

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Śro 13 Mar, 2013 17:45   Temat: Różności dla dzieci
ubranka sa przesliczne brawo
  Temat: kabyr nowa suknia
ola160307

Odpowiedzi: 4881
Wyświetleń: 492217

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 07 Mar, 2013 12:53   Temat: kabyr nowa suknia
Sliczny jest ten kolnierzyk brawo
  Temat: Prace Kulejeczki
ola160307

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 8587

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 07 Mar, 2013 11:04   Temat: Prace Kulejeczki
Wszystko przesliczne brawo
  Temat: JPo
ola160307

Odpowiedzi: 91
Wyświetleń: 30094

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 14 Lut, 2013 15:04   Temat: JPo
Jestem zachwycona obrazami,wszystko sliczne brawo
  Temat: Awenturyn - moje małe conieco :) różowo str 41
ola160307

Odpowiedzi: 1024
Wyświetleń: 120619

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 14 Lut, 2013 15:00   Temat: Awenturyn - moje małe conieco :) różowo str 41
Sliczna Walentynka brawo
  Temat: Żabka - Prosto z bajorka -sowy str. 100 (19-10)
ola160307

Odpowiedzi: 2481
Wyświetleń: 247147

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Czw 14 Lut, 2013 14:51   Temat: Żabka - Prosto z bajorka -sowy str. 100 (19-10)
Sa tak sliczne,ze napewno nie zanudza bynajmniej mnie.
  Temat: kołnierzyk-jak to sie robi?
ola160307

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 20539

PostForum: Problemy, pytania   Wysłany: Pon 11 Lut, 2013 09:59   Temat: kołnierzyk-jak to sie robi?
Ja rowniez dziekuje za opis wykonania kolnierzyka.
  Temat: Prace pela_rgonii
ola160307

Odpowiedzi: 120
Wyświetleń: 40447

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Sob 02 Lut, 2013 10:52   Temat: Prace pela_rgonii
piekny ten kolnierzyk brawo
  Temat: Żakiet
ola160307

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 74575

PostForum: bolerka, sweterki i inne wdzianka   Wysłany: Czw 24 Sty, 2013 11:54   Temat: Żakiet
Sliczny brawo
  Temat: Kolorowe niteczki Beaty
ola160307

Odpowiedzi: 140
Wyświetleń: 37192

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 12:16   Temat: Kolorowe niteczki Beaty
Bieznik jest przesliczny,bardzo mi sie podoba. brawo
  Temat: Małe co nieco Małej Gosi ;)
ola160307

Odpowiedzi: 3044
Wyświetleń: 262708

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pon 24 Gru, 2012 14:12   Temat: Małe co nieco Małej Gosi ;)
Piekna brawo
  Temat: Owalna serweta
ola160307

Odpowiedzi: 32
Wyświetleń: 31087

PostForum: ozdoby naszego domu   Wysłany: Śro 21 Lis, 2012 09:07   Temat: Owalna serweta
Sliczna cool
  Temat: Robótki Zami
ola160307

Odpowiedzi: 188
Wyświetleń: 127726

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Sob 13 Paź, 2012 12:50   Temat: Robótki Zami
Wszystkie prace sa sliczne brawo
  Temat: Moje uszyte sukienki
ola160307

Odpowiedzi: 33
Wyświetleń: 36490

PostForum: Chwalimy się   Wysłany: Sob 13 Paź, 2012 12:48   Temat: Moje uszyte sukienki
Ta ostatnia sukienka to cos dla mnie,piekna.
  Temat: prace gosias
ola160307

Odpowiedzi: 6623
Wyświetleń: 356107

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pią 24 Sie, 2012 21:48   Temat: prace gosias
Obrus jest przesliczny uklon
  Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169
ola160307

Odpowiedzi: 4259
Wyświetleń: 228490

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 22:06   Temat: Ciapara- pajęczyny sprzątam :-) str 169
Obrus jest szliczny,sliczny,sliczny...
  Temat: Małe co nieco Małej Gosi ;)
ola160307

Odpowiedzi: 3044
Wyświetleń: 262708

PostForum: Galerie prac użytkowników forum   Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 22:02   Temat: Małe co nieco Małej Gosi ;)
Sukienka sliczna,a siostra napewno szczesliwa z takiego nieoczekiwanego prezentu.
  Temat: Różności dla dzieci
ola160307

Odpowiedzi: 359
Wyświetleń: 218341

PostForum: ubranka i akcesoria dla dzieci   Wysłany: Pią 03 Sie, 2012 21:58   Temat: Różności dla dzieci
Bardzo ladny komplecik,jestem pod wrazeniem.
 
Strona 1 z 3
Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Ponieważ na forum pojawia się coraz więcej materiałów, zdjęć, itp.,
 proszę każdego, kto będzie miał jakiekolwiek zastrzeżenia odnośnie naruszenia praw autorskich o kontakt ze mną.
 Postaram się jak najszybciej materiały tego typu usunąć lub jeśli to będzie możliwe uzyskać zgodę na ich publikację.

Jednocześnie informuję, że administrator forum nie odpowiada za treść wypowiedzi innych użytkowników,
 a tym samym nie może być pociągany do odpowiedzialności za owe wypowiedzi.

maranta

  Liczniki na bloga

Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 11